Pickup2020-02-28T09:52:40+02:00

UAZ PICKUP

UAZ PICKUP

– wszystko czego potrzebujesz do przewożenia ładunków.

Poszukujesz pickup’a z osłoną przedziału ładunkowego? Potrzebny Ci pałąk bezpieczeństwa? Interesuje Cię obudowa przedziału ładunkowego o gabarytach, aż 2243l?  Znajdziesz to w UAZie Pickup.

UAZ Pickup powstał na pełnej ramie co sprawia, że jest autem bardzo trwałym i wytrzymałym na przeciążenia i siły skrętne.  Wysoki prześwit sprawia, że jest to też prawdziwy pojazd terenowy.

Niezależny napęd pozwala na jazdę w 4 różnych trybach:

2H – napęd na tylne koła.
4H – napęd na cztery koła.
4L – napęd na cztery koła, niskie przełożenie.
4L+ Blokada tylnego dyferencjału.

W pracy musisz zarówno czuć się komfortowo, oraz dobrze prezentować. W UAZie zadbano też o jedno i drugie.

Światła w technologii LED do jazdy dziennej, chromowane elementy i bardzo bogate wyposażenie wnętrza, które powstało z myślą o ergonomii i z dbałością o wygląd.

0L
SILNIK: Benzyna – ZMZ-40906 – Euro 6
0KM
235Nm
0X4
Napęd na 4 koła
0Biegów
Skrzynia biegów – manualna

WYPOSAŻENIE

Skórzana tapicerka foteli, skórzane wykończenie kierownicy oraz lewarka skrzyni biegów i skrzyni rozdzielczej a także hamulca postojowego, podgrzewane 4 fotele, podgrzewana kierownica, dotykowy system multimedialny zbudowany na systemie Android, elektrycznie sterowane szyby oraz lusterka.

Co więcej – UAZ posiada czujniki parkowania dookoła auta oraz kamerę cofania, która wyświetla obraz w kolorze. Znacznie ułatwia to parkowanie pod centrum handlowym lub przeciskanie się w ciężkim i ciasnym terenie.

Fotele zapewniają regulację w kilku płaszczyznach – zapewniają maksymalny komfort. Tempomat pozwala utrzymać stałą prędkość natomiast 3-ramienna skórzana kierownica świetnie leży w dłoniach.

Oczywiście wymogiem dzisiejszych aut jest zapewnienie bezpieczeństwa. Przednie poduszki powietrzne, pasy bezpieczeństwa z napinaczem oraz mocowania fotelików dla dzieci.

Skrzynie biegów – manualna/automatyczna

WERSJE

Masz pytania ? Skontatkuj się z nami !

KONTAKT

ZOBACZ TAKŻE

ZOBACZ
ZOBACZ
ZOBACZ
ZOBACZ
Ta strona używa plików cookie i usług stron trzecich. Korzystająć z serwisu akceptujesz ich postanowienia i wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z polityką RODO POLITYKA PRYWATNOŚCI Zgoda