Patriot2020-02-28T09:52:06+02:00

UAZ PATRIOT

UAZ PATRIOT

– najprawdziwsza terenówka z wysokim wyposażeniem.

Poszukujesz auta, które odnajdzie się w mieście, będzie komfortowe w podróży, niezawodne w terenie i sprawdzi się w prawdziwym off-roadzie? To auto jest dla Ciebie.

UAZ Patriot jest zbudowany na pełnej ramie, która chroni samochód przed uderzeniami. Auto zachowuje sztywność karoserii w każdych warunkach oraz posiada proporcjonalny rozkład obciążenia. Dzięki temu samochód słynie z fenomenalnych właściwości w terenie oraz pewnemu zachowaniu na drodze. Mocna rama świetnie sprawdza się przy holowaniu ciężkiej przyczepy lub wyciąganiu pojazdu, który utknął.

Niezależny napęd pozwala na jazdę w 4 różnych trybach:

2H – napęd na tylne koła.
4H – napęd na cztery koła.
4L – napęd na cztery koła, niskie przełożenie.
4L+ Blokada tylnego dyferencjału.

0L
SILNIK: Benzyna – ZMZ-40906 – Euro 6
0KM
235Nm
0X4
Napęd na 4 koła
0Biegów
Skrzynia biegów – manualna

DESIGN

To wszystko ubrane zostało w sylwetkę nowoczesnego SUVa, który designem nawiązuje do najnowocześniejszych trendów. UAZ stał się nowoczesny i wyrazisty. Światła w technologii LED do jazdy dziennej, chromowane elementy i bardzo bogate wyposażenie wnętrza, które powstało z myślą o ergonomii i z dbałością o wygląd.

Skórzana tapicerka foteli, skórzane wykończenie kierownicy oraz lewarka skrzyni biegów i skrzyni rozdzielczej a także hamulca postojowego, podgrzewane 4 fotele oraz podgrzewana kierownica, dotykowy system multimedialny na systemie Android, elektrycznie sterowane szyby oraz lusterka.
W nowym UAZ-ie Patriot poczujesz się komfortowo zarówno w długiej trasie jak i w terenie.

Co więcej – UAZ posiada czujniki parkowania dookoła auta oraz kamerę cofania, która wyświetla obraz w kolorze. Znacznie ułatwia to parkowanie pod centrum handlowym lub przeciskanie się w ciężkim i ciasnym terenie.

Fotele posiadają regulację w kilku płaszczyznach – zapewniają maksymalny komfort. Tempomat pozwala utrzymać stałą prędkość – natomiast 3-ramienna skórzana kierownica świetnie leży w dłoniach.

Oczywiście wymogiem dzisiejszych aut jest zapewnienie bezpieczeństwa. Przednie poduszki powietrzne, pasy bezpieczeństwa z napinaczem oraz mocowania fotelików dla dzieci.

WERSJE

Masz pytania ? Skontatkuj się z nami !

KONTAKT

ZOBACZ TAKŻE

ZOBACZ
ZOBACZ
ZOBACZ
ZOBACZ
Ta strona używa plików cookie i usług stron trzecich. Korzystająć z serwisu akceptujesz ich postanowienia i wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z polityką RODO POLITYKA PRYWATNOŚCI Zgoda